File not found.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
 

XII MP ADCC: Warszawa, 19-20/03/2016
Autor Wiadomość
PostWysłany: 22 Mar 2016 10:33 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Offline

Dołączenie: 06 Sty 2008 23:59
Posty: 16071
Miejscowość: Warszawa
Image

W sobotę i w niedzielę 19 i 20 marca w Warszawie odbyła się najważniejsza impreza sportów chwytanych w Polsce. Podczas XII Mistrzostw Polski ADCC organizowanych przez Alliance Jiu Jitsu Warszawa wystąpiło wielu zawodników BJJ, a także utytułowani zawodnicy MMA. Poniżej pełne wyniki zawodów:

Klasyfikacja drużynowa
1. Alliance Team - 61pkt
2. Berserker's Team - 39pkt
3. Zenith BJJ - 38pkt

Pro

65,9 kg
1. Kamil Wilk - Zenith BJJ
2. Aleksander Jabłoński - Gold Team Polska
3. Kuba Witkowski - Alliance Team
3. Jędrzej Loska - Academia Gorila
76,9 kg
1. Mateusz Gamrot - Ankos Zapasy
2. Tomasz Mączka - Alliance Team
3. Kacper Rot - Gold Team Polska
3. Bartosz Łukaszewicz - Zenith BJJ
87,9 kg
1. Piotr Bagiński - Berserker's Team
2. Piotr Fręchowicz - Alliance Team
3. Daniel Skibiński - Ankos Zapasy
3. Dominik Chmiel - Gracie Barra
98,9 kg
1. Kamil Umiński - Alliance Team / S4
2. Marian Kłosowski - Berserker's Team
3. Marcin Góral - Strefa Walki
3. Piotr Strus - Dragon's Den / WCA
+98,9 kg
1. Jędrzej Maćkowiak - Ankos Zapasy
2. Sebastian Maciejewski - Alan Finfou BJJ
3. Mateusz Donajski - Pretorian
3. Łukasz Zalewski - Gracie Barra
Open 80 kg
1. Kacper Rot - Gold Team Polska
2. Kamil Maślij - Berserker's Team
3. Maciej Kałuszewski - Berserker's Team
3. Damian Zorczykowski - Fight Club Łomża
Open +80 kg
1. Marian Kłosowski - Berserker's Team
2. Daniel Skibiński - Ankos Zapasy
3. Marcin Góral - Strefa Walki
3. Radosław Włoch - Berserker's Team

Zaawansowani

65 kg
1. Michał Ciszek - Rio Grappling
2. Wojciech Pająk - Pretorian
3. Robert Żmuda - Wataha
3. Daniel Krzywdziński - Rio Grappling
70 kg
1. Damian Zorczykowski - Fight Club Łomża
2. Dominik Gierowski - Zenith BJJ
3. Przemysław Rosiak - Shooters Konin
3. Łukasz Truskolawski - Dragon's Den
76 kg
1. Tomasz Skarzyński - Alliance Team
2. Jan Bernard - Alliance Team / Nastula Club
3. Szymon Borowski - Gracie Barra
3. Andrzej Przybylski - Zenith BJJ
83 kg
1. Marek Wrzaszcz - Copacabana Team
2. Tomasz Budny - Zenith BJJ
3. Kamil Dec - Zenith BJJ
3. Jacek Żelazko - Zenith BJJ
91 kg
1. Kamil Czochra - Rio Grappling
2. Kamil Drukała - Rio Grappling
3. Jacek Czubak - Dragon's Den
3. Łukasz Matuajtis - Berserker's Team
100 kg
1. Andrzej Iwat - Gold Team Polska
2. Adam Florek - Gold Team Polska
3. Maksymilian Leśnikowski - Berserker's Team
3. Dominik Zwolak - Gold Team Polska
+100 kg
1. Artur Pujszo - Copacabana Team
2. Jarosław Drozd - Alliance Team

Średniozaawansowani

60 kg
1. Łukasz Żelechowski - Alliance Team
2 .Wojciech Jarzyński - GLKS Nadarzyn
65 kg
1. Adam Zieliński - Zenith BJJ
2. Mateusz Bienioszek - Gracie Barra
3. Patryk Surdyn - Black Horse MMA Łomża
3. Dawid Jeżewski - Zenith BJJ
70 kg
1. Piotr Hugues - Alliance Team
2. Mikołaj Goraus - Gracie Barra
3. Rafał Statkiewicz - Ankos Zapasy
3. Mariusz Wicher - Next Level BJJ
76 kg
1. Bartłomiej Stańczyk - Academia Gorila
2. Michał Folc - Zenith BJJ
3. Filip Kurzawa - Zenith BJJ
3. Daniel Urban - Dragon's Den
83 kg
1. Krystian Kusztela - Gracie Barra
2. Łukasz Siwiec - Dragon's Den
3. Maciej Kwiatkowski - Rio Grappling
3. Tomasz Cimoch - Rio Grappling
91 kg
1. Krzysztof Kaczmarczyk - S4
2. Łukasz Wierkowski - Dragon's Den
3. Łukasz Fryziel - Gladiatores Krapkowice
3. Kamil Roznowski - Berserker's Team
100 kg
1. Mateusz Kolano - Gracie Barra
2. Kamil Zachłowski - Alliance Team
3. Mateusz Klusek - Berserker's Team
3. Piotrek Kułak - Dragon's Den
+100kg
1. Kevin Szaflarski - S4
2. Marcin Długokęcki - Zenith BJJ
3. Michał Bednarski - GLKS Nadarzyn
3. Adam Chmielewski - S4

Początkujący

60 kg
1. Błażej Wałęga - Grappling Kraków
2. Dawid Hajyan - Academia Gorila
3. Korneliusz Pędziwiatr - Gracie Barra
3. Maciej Rubaniuk - Berserker's Team
65 kg
1. Grzegorz Kasprzak - Alliance Team
2. Wojciech Ochocki - Alliance Team / S4
3. Mateusz Dederko - Copacabana
3. Szymon Pukowiec - Octagon
70 kg
1. Radosław Drodz - Copacabana
2. Marcin Bobowicz - Bereserker's Team
3. Zaurbek Vazaev - Dragon's Den
3. Krzysztof Czajkowski - Zenith BJJ
76 kg
1. Damian Bielecki - Gladio
2. Kamil Kubasiak - Gracie Barra
3. Tomasz Drobicz - Rio Grappling
3. Daniel Dominiak - Sambo System Polska
83 kg
1. Maciej Sternik - S4
2. Filip Piesiewicz - Dragon's Den
3. Piotr Opaliński - GLKS Nadarzyn
3. Kamil Cierzniakowski - S4
91 kg
1. Michał Hiero - Poland Top Team
2. Marcin Sejdak - Alliance Team / Nastula Club
3. Paweł Żelek - Gold Team Polska
3 Łukasz Lewandowski - Gold Team Polska
100 kg
1. Krystian Bagiński - Gracie Barra
2. Artur Buza - GLKS Nadarzyn
3. Mateusz Sęk - Sambo System Polska
3. Adrian Tomczyk - Alliance Team
+100 kg
1. Łukasz Rogowski - Gold Team Polska
2. Artur Koclęga - Rio Grappling
3. Michał Ostrowski - Alliance Team / Eskulap
3. Łukasz Tomaszewski - Zenith BJJ

Kobiety Zaawansowane

60kg
1. Zofia Szawernowska - Alliance Team
2. Karina Sójka - Dragon's Den
3. Weronika Nitecka - Zenith BJJ
70 kg
1. Izabela Burdzy - Berserker's Team
2. Anna Łach - Gracie Barra
3. Maria Krzysztopik - Poland Top Team
3. Małgorzata Potyra - Zenith BJJ
+70 kg
1. Marta Szarecka - Copacabana
2. Marta Piekut - GLKS Nadarzyn
3. Joanna Gabryluk - Dragon's Den

Kobiety Początkujące

60 kg
1. Klaudia Mitko - Octagon
2. Weronika Rot - Gold Team
3. Ilona Koper - Gracie Barra
3. Mariola Żyła - Zenith
70 kg
1. Monika Krynicka - Alliance Team
2. Roksana Wójcik - Wrox Gym
3. Katarzyna Niemiec - Grappling Kraków
3. Katarzyna Pieńkowska - Copacabana Team

Open Kobiet
1. Marta Szarecka - Copacabana Team
2. Anna Łach - Gracie Barra
3. Klaudia Mitko - Octagon
3. Weronika Rot - Gold Team

Masters Zaawansowani

76,9 kg
1. Paweł Ziemkiewicz - Academia Gorila
2. Lech Szcześniak - MMA Czarni Słupsk
3. Tomasz Rudzki - GF Team
3. Paweł Szymański - Next Level BJJ
87,9 kg
1. Grzegorz Kloc - Berserker's Team
2. Piotr Kurowski - Alliance Team
3. Przemysław Łagowski - Alan Finfou BJJ
3. Wojciech Podgórski - Berserker's Team
+87,9 kg
1. Sebastian Maciejewski - Alan Finfou BJJ
2. Daniel Moder - Alliance Team
3. Rafał Sosnowski - Alliance Team
3. Krzysztof Anuszewski - Alliance Team

Masters Początkujący

76,9 kg
1. Michał Pałasz - Alliance Team / Nastula
2. Andrzej Dębski - Wrox Gym
3. Łukasz Przybylski - S4
3 Adam Wilczyński - S4
87,9 kg
1. Rafał Jaśniewski - Strefa Walki
2. Jerzy Głodek - Alliance Team
3. Jarek Senator - S4
3. Bartosz Turlejski - Berserker's Team
+87,9 kg
1. Romuald Łysiak - S4
2. Piotr Gołębiewski - S4
3. Tomasz Piętka - Alliance Team / Eskulap
3. Paweł Całka - Alliance Team / Eskulap

Juniorzy

55kg
1. Kacper Siwiec - Akademia Fenix
2. Radosław Modzelewski - Zenith BJJ
3. Łukasz Dmochowski - Black Horse MMA Łomża
60 kg
1. Hubert Sulewski - Fight Club Łomża
2. Bartek Wiśniewski - Octagon
3. Jakub Cisowski - Rio Grappling
3. Szymon August - Berserker's Team
65 kg
1. Piotr Kasprzak - Dragon's Den
2. Kuba Piński - Berserker's Team
3. Jakub Szukała - Murowana Goślina Team
3. Adrian Wieloczko - Gold Team Polska
70kg
1. Dominik Gierowski - Zenith BJJ
2. Marcin Czyżowski - Gold Team Polska
3. Mateusz Flasz - Fight Club Bytom
3. Mateusz Małecki - Zenith BJJ
75kg
1. Dariusz Gomuła - Zenith BJJ
2. Daniel Karaczun - Berserker's Team
3. Mateusz Piotrowski - Zenith BJJ
3. Kamil Grześkowiak - Zenith BJJ
80kg
1. Wojciech Grzywocz - Alliance Team
2. Jakub Byszewski - Sambo System Polska
3. Daniel Maladyn - GLKS Nadarzyn
3. Deivydas Zukauskas - MMA Knight Lithuania
+80kg
1. Sergiusz Jaśniewski - Strefa Walki
2. Wiktor Kupka - Fight Club Bytom
3. Patryk Tomaszuk - Sambo System Polska
3. Mikołaj Ryfun - Gold Team Polska


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
File not found.
Profesjonalne bezpłatne statystyki www