File not found.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
 

WAKO K-1 European Cup 2016: Praga (Cz), 22-29/09/2016
Autor Wiadomość
PostWysłany: 27 Wrz 2016 02:27 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Offline

Dołączenie: 06 Sty 2008 23:59
Posty: 15954
Miejscowość: Warszawa
Image

Największym kickboxerskim wydarzeniem ostatniego weekendu był Puchar Europy K-1 Rules (WAKO K-1 European Cup 2016), który odbył się w stolicy Czech, Pradze w dniach od 22.09 do 24.09.2016.

Kobiety

52 kg
1. Viktoriia Itcekhovskaia (Rosja/`GFG` Global Fight Gym)
2. Zuzana Gabova (Słowacja/ŠKP Policajná Škola Košice)
3. Anastasija Kalasnikova (Białoruś/Kick-Fighter Minsk)
3. Kerlehova Michaela (Czechy/Iron Fighters Kickboxing)

56 kg
1. Nikol Gruberova (Czechy/SK Atom Fighters Plzeň)
2. Sandra Maskova (Czechy/Tiger Team)
3. Paulina Saczuk (Polska/Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
3. Veronika Petrikova (Słowacja/ŠKP Policajná Škola Košice)


60 kg
1. Lucia Cmarova (Słowacja/Guard Kosice)
2. Schucher Nina (WAKO Austria)
3. Dvorakova Tereza (Hakim Gym Kladno)
3. Lucia Shabova (Słowacja/Hanuman Gym Bratislava)

65 kg
1. Veronika Cmarova (Słowacja/Guard Kosice)
2. Martina Fendrichova (Czechy/Iron Fighters Kickboxing)
3. Carusa Cristina (Włochy/Ludus Magnum)
3. Martina Bontyanszka (Czechy/Como - 3 Gym)

70 kg
1. Martina Jindrova (Czechy/TKBC Praha)
2. Ijaham Rogozina (Mołdawia/Garant)
3. Weronika Rogala (Polska/Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
3. Silvia-Ludovica Scampini (Włochy/Ludus Magnum)

+70 kg
1. Lucie Mlejnkova (Czechy/MZTF)
2. Paulina Bieć (Polska/Gym Fight Wrocław)
3. Papanou Antigoni (Anglia/NCMA Wrrior Gym)
3. Anna Tarasova (Rosja/GFG Global Fight Gym)

Mężczyźni

60 kg
1. German Baltazar (Kolumbia/Sugarfoot Kickboxing Colombia)
2. Krzysztof Olszewski (Polska/Palestra Warszawa)
3. Kristijan Dimitrijevic (Austria/Tosan Wien)
3. Vitaliy Manuilenko (WAKO Ukraina)

63,5 kg
1. Sananzade Orfan (WAKO Ukraina)
2. Jan Holec (Czechy/X Gym Praha)
3. Tutak Gabriel (Szwecja/Team Sweden)
3. Pavel Grisanovic (Białoruś/Kick-Fighter Minsk)

67 kg
1. Ladislav Kristufek (Czechy/Lanna Gym Praha)
2. Michał Polak (Polska/Golden Dragon Bydgoszcz)
3. Pavlo Pupena (Czechy/RSF Praha Bohnice)
3. Przemysław Kierpacz (Polska/KO Bloodline Gym Nysa)

71 kg
1. Itai Gershon (Izrael/Team Haizler)
2. Vitalii Dubina (WAKO Ukraina)
3. Harutjunjan Gor (Czechy/Tolja Gym)
3. Łukasz Kaczmarczyk (Polska/Gym Fight Wrocław)

75 kg
1. Kamil Sójkowski (Polska/Klub Sztuk Walki LKS Boks Łódź)
2. Daniel Kolasiński (Polska/Palestra Warszawa)
3. Valentyn Kobylenko (WAKO Ukraina)
3. Rama Burin (Szwecja/Team Sweden)

81 kg
1. Yanis Lyashenko (WAKO Ukraina)
2. Arkadiusz Kaszuba (Polska/Rzeszowski Klub Sportów Walki)
3. Jan Greisiger (Czechy/G-Titán Žatec)
3. Csaba-Benjamin Toth (Węgry/Budapest)

86 kg
1. Daniel Vitovec (Czechy/Hanuman Gym)
2. Daniel Golagan (Mołdawia/FNOK Moldova)
3. Stanislav Voytenko (Mołdawia/FNOK Moldova)
3. Maksymilian Bratkowicz (Polska/Gym Fight Wrocław)

91 kg
1. Petr Kares (Czechy/Iron Fighters Kickboxing)
2. Alexandru Savin (Mołdawia/FNOK Moldova)
3. Michal Balaz (Słowacja/Hanuman Bratislava)
3. Cyril Pohl (Słowacja/BT Gym)

+91 kg
1. Roman Holovatiuk (WAKO Ukraina)
2. Marian Tuma (Czechy/Bicom Fight Centrum)
3. Victor Mihai (Mołdawia/FNOK Moldova)
3. Adrian Bartl (Słowacja/Bratislavska Boxerna)


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
File not found.
Profesjonalne bezpłatne statystyki www