File not found.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
 

MP MuayThai 2017: Kalisz, 24-26/03/2017
Autor Wiadomość
PostWysłany: 29 Mar 2017 11:31 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Offline

Dołączenie: 06 Sty 2008 23:59
Posty: 16160
Miejscowość: Warszawa
Image

Od piątku od 24-go marca w Kaliszu odbywały się najważniejsze krajowe zawody boksu tajskiego jakimi są Mistrzostwa Polski Muaythai pod patronatem Polskiego Związku Muaythai działającego w strukturach światowej organizacji IFMA. Współorganizatorem zawodów był zaś Kaliskie Stowarzyszenia Sportów Walki Arkadia prowadzone przez promotora grupy A1, Arkadiusza Wełnę i władze miasta Kalisz, które mocno wsparły imprezę.

Seniorzy mężczyźni

57 kg
1. Jakub Stańczuk (Berserkers Team Szczecin)
2. Mateusz Kucharski (Gymnazion Sosnowiec)
3. Sebastian Słoń (Klincz Kielce)
4. Kamil Dybiec (Serafin No Limit Fight Club)

60 kg
1. Kamil Szczepaniak (Quest Bogdanka)
2. Tomasz Grądzki (Husarz Białystok)

63,5 kg
1. Oskar Siegert (Muaythai Legion Bydgoszcz)
2. Maciej Zembik (Żarski Klub Sportów Walki)
3. Łukasz Łęczycki (GMTG Warszawa)
4. Jarosław Dobosz (Husarz Białystok)

67 kg
1. Mateusz Janik (Thai Gym Tarnów)
2. Kamil Siemaszko (Kohorta Poznań)
3. Sebastian Kartasiński (Quest Bogdanka)
4. Mikołaj Stępkowski (Berserkers Team Szczecin)

71 kg
1. Jakub Rajewski (Muaythai Legion Bydgoszcz)
2. Patryk Borowski-Beszta (Husarz Białystok)
3. Adam Trzpioła (Serafin No Limit Fight Club)

75 kg
1. Kamil Pawlak (GMTG Warszawa)
2. Arkadiusz Krupa (Thai Gym Tarnów)
3. Konrad Langowski (Berserkers Team Szczecin)

81 kg
1. Dawid Mirkowski (GMTG Warszawa)
2. Oskar Mikułowski (Husarz Białystok)
3. Marek Milewski (Arkadia Kalisz)
4. Oskar Mosberg (Klub Shark Łódź)

91 kg
1. Łukasz Radosz (Kohorta Poznań)
2. Remigiusz Szkudlarek (Muaythai Legion Bydgoszcz)
3. Patryk Jagłowski (Husaria Drutex)
4. Paweł Michalak (Husaria Drutex)

+91 kg
1. Wojciech Janusz (Berserkers Team Szczecin)
2. Radosław Paszenda (Absortio Gym)

Seniorki kobiety

51 kg
1. Gabriela Kuzawińska (Muaythai Kingdom)
2. Natalia Leciejewska (Kohorta Poznań)
3. Dominika Chmiel (Am Nat Kraków)
4. Agata Czepielowska (Octagon Team Kraków)

54 kg
1. Magdalena Kaczor (Kohorta Poznań)
2. Beata Bardziak (Serafin No Limit Fight Club)
3. Dominika Skonieczna (Arkadia Kalisz)

57 kg
1. Natalia Kamińska (GMTG Warszawa)
2. Patrycja Stefańczyk (Żarski Klub Sportów Walki)

60 kg
1. Marta Gusztab (Kohorta Poznań)
2. Dominika Filec (RCSW Fighter Rybnik)

63,5 kg
1. Emilia Krupczak (Husarz Białystok)
2. Paulina Ludwicek (Żarski Klub Sportów Walki)

67 kg
1. Magdalena Gryc (Klub Sportowy Ronin)
2. Zuzanna Matusiewicz (Żarski Klub Sportów Walki)


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
File not found.
Profesjonalne bezpłatne statystyki www