File not found.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
 

MP Low-kick 2017: Nowy Targ, 21-23/04/2017
Autor Wiadomość
PostWysłany: 26 Kwi 2017 03:36 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Offline

Dołączenie: 06 Sty 2008 23:59
Posty: 15954
Miejscowość: Warszawa
Image

Ponad 200 zawodniczek i zawodników wzięło udział w Mistrzostwach Polski Low-kick 2017, które odbyły się w w ostatni weekend w Nowym Targu na Podhalu.

Seniorzy

+91 kg
Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Krzysztof Kowalski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
Krzysztof Majcher (KS FUX Zabrze)

91 kg
Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
Patryk Grabowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kazimierz Pera (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

86 kg
Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
Witold Myjak (Halny Nowy Sącz)
Kamil Janik (Klub Sportowy Fight House Nowy Sącz)

81 kg
Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji Ring Kraków)
Patryk Moskwiak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
Kamil Połosak (X Fight Piaseczno)
Łukasz Olszewski (SMOK Toruń)
Patryk Sajewicz (Klub Sportowy Sparta Gym Warszawa)

75 kg
Kamil Sójkowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Krzysztof Mariańczyk (Paco Team Katowice)
Rafał Kosiarski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Marcin Mazurkiewicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Karate)
Dawid Drost (SMOK Toruń)
Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Karate)

71 kg
Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
Marcin Kret (Uniq Fight Club Warszawa)
Przemysław Kubicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
Patryk Radoń (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Przemysław Całka (KO Team Otwock)
Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
Artur Rawski (SMOK Toruń)
Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)

67 kg
Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
Michał Polak (Golden Dragon Bydgoszcz)
Arkadiusz Rolka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
Kamil Mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
Wojciech Zając (SMOK Toruń)
Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)

63.5 kg
Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
Mariusz Przewłocki (Klub Sportowy Sparta Gym Warszawa)
Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
Rafał Trzciński (ASW Fighter Mogilany)
Jakub Nowak (Klub Sportowy Dexters Team Nowy Sącz)
Daniel Słupek (Hunter Gym Bydgoszcz)

60 kg
Łukasz Jendrych (Palestra Warszawa)
Norbert Piotrowski (Fighter Wrocław)
Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
Robert Siebyła (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
Jakub Konieczny (KSW Sokół Jarosław)

57 kg
Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Przemysław Kmiecik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Kasper Batra (Scorpion Krępice)
Dominik Żelasko (KO Gym Świebodzice)

Seniorki

70 kg
Dominika Gęborek (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji Ring Kraków)

65 kg
Natalia Nikołajczuk (Klub Sportowy Sparta Gym Warszawa)

60 kg
Wioleta Teichmann (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Anna Cora (Paco Team Katowice)

56 kg
Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki Tajfun)
Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
Karolina Piastowska (KS FUX Zabrze)
Klaudia Cichoń (Klub Sportowy Dexters Team Nowy Sącz)

52 kg
Aneta Święch (KO Team Otwock)

48 kg
Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
Dagmara Tchorek (Palestra Warszawa)
Magdalena Józak (SKF Boksing Zielona Góra)
Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
Anna Gruszczyńska (Palestra Warszawa)

Junior starszy

+91 kg
Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki Tajfun)
Konrad Kowalczyk (Alien Kick Łódź)

91 kg
Dawid Nitek (KS Sporty Walki Piła)
Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)

86 kg
Dominik Bala (Legion Głogów)
Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
Samuel Nowak (KS Czerwony SMOK Poznań)
Marcel Pułjanauskas (KS FUX Zabrze)

81 kg
Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki Tajfun)
Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)

75 kg
Michał Burdan (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
Konrad Hoły (Nowotarski Klub Sportow Walki)
Grzegorz Zielant (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Mateusz Cimochowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)

71 kg
Patryk Kłak (KGHM Metraco Armia Polkowice)
Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
Jakub Szymanowski (KS Sporty Walki Piła)
Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
Krystian Piech (Samuraj Sanok)
Arkadiusz Ciosłowski (Scorpion Krępice)
Adrian Płaczkiewicz (Kolski Klub Sportów Walki - Koło)
Kacper Stemplewski (Jeleniogórski Klub Shidokan)

67 kg
Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów)
Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
Jakub Pichola (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Jakub Haś (Klub Sportowy Sparta Gym Warszawa)
Patryk Kosiór (UKS Fenix Krzyżówka)
Piotr Leja (Nowotarski Klub Sportow Walki)

63.5 kg
Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
Jakub Siudak (Sparta Dwikozy)
Paweł Białas (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
Mateusz Lipka (Hunter Gym Bydgoszcz)

60 kg
Marcel Kopaniszyn (Legion Głogów)

57 kg
Adrian Smoliński (SMOK Toruń)
Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)

54 kg
Piotr Stępień (MUKSW FF Sport Opoczno)

Juniorki starsze

70 kg
Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
Karolina Szpakowska (Alien Kick Łódź)
Ilona Pawłowska (UKS Astra Krynica-Zdrój)

60 kg
Patrycja Woźniak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Natalia Kłys (Alien Kick Łódź)
Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)

56 kg
Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)

52 kg
Martyna Stefaniak (KS Czerwony Smok Poznań)
Julia Kiesiewicz (Halny Nowy Sącz)

48 kg
Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
Marlena Tomczyk (Victoria Szydłowiec)

Juniorzy młodsi

+81 kg
Filip Zawłocki (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
Piotr Paczkowski (SKF Boksing Zielona Góra)
Dominik Chruściel (Victoria Szydłowiec)

75 kg
Wiktor Melka (MUKSW FF Sport Opoczno)
Maciej Grabski (KS Oyama Rzeszów)

71 kg
Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Jakub Rymarowicz (KGHM Metraco Armia Polkowice)
Piotr Wiśnios (Victoria Szydłowiec)
Kacper Lenczuk (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)

67 kg
Jakub Klasztorny (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
Patryk Glinka (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Daniel Majka (Klub Sportowy FightT House Nowy Sącz)

63.5 kg
Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Gustaw Łapa (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
Seweryn Obszyński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
Dawid Stryczula (Center Team Odolanów)

60 kg
Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
Kacper Grafling (Legion Głogów)
Maciej Kuczyński (KS Sporty Walki Piła)
Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
Dawid Zawitowski (Champion Gdańsk)
Kamil Chruślicki (Klub Sportowy Fight House Nowy Sącz)
Hubert Sikora (Center Team Odolanów)

57 kg
Bartosz Wójcik (Klub Sportowy Fight House Nowy Sącz)
Filip Rychwalski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
Marcel Kernewicz (Alien Kick Łódź)
Eryk Jóskowski (Champion Gdańsk)

54 kg
Bartłomiej Mietliński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
Szymon Myjak (UKS Fenix Krzyżówka)

51 kg
Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
Patryk Wojtysiak (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)

48 kg
Jakub Kobus (KS Sporty Walki Piła)
Patryk Łapacz (KS Czerwony Smok Poznań)

+60 kg
Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Emma Hasiak (Alien Kick Łódź)
Magda Gołębowska (Łaski Klub Sztuk Walki)

60 kg
Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)

56 kg
Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
Kamila Krawczyk (Victoria Szydłowiec)
Weronika Kukuczka (Nowotarski Klub Sportów Walki)

52 kg
Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
Julia Świca (Legion Głogów)
Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
File not found.
Profesjonalne bezpłatne statystyki www